1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

Бендеры CrocoDealer Support негодяй

Тема в разделе "Корзина", создана пользователем nandi, 27/6/22.

  1. TS
    nandi

    nandi Дизайнер

    Регистрация:
    13/9/20
    Сообщения:
    5.154
    Карма:
    434
    Репутация:
    833
    Оценки:
    +11.201/14/-17
    Intro: Значить так, зразу хочу попередити це не жалоба, а розповідь яка трапилась зі мною недавно.Не хотів щось подібне створювати, а лишити як є, але після того як саппорт в телеграмі видалив наш з ним чат я почув щось неладне.Можливо він таке часто практикує погрузити своїми повідомлення та постійно новими правками, того рішив щоб всі бачили і оцінювали можливі ризики роботи із цією людиною.Люди є різні і не до всіх можливо може дійти що таке ТЗ (технічне завдання), навіть після декількох разів пояснень.Цікаво те, що я експортнув в html всю майже нашу переписку з тг перед тим як він видалив, так як ця людина з самого початку визвала в мене недовіру, а в кінці перейшла на особисте типу я такий сякий ітд. так довго роблю, сказавши що дизайни халтура, що він дуже добре пояснює і я в розових очках лол.Кажу типу йому, що з таким підходом у нас нічого не вийде.Вкінце вже я написав що не потрібна оплата, ну реально хотів щоб тільки вже він відстав, бо там така кількість повідомлень наче він на на спідах сидить, і це просто виносить мозгА коли роботи багато то важлива конкретика, а не стомільйонів повідомлень.Кому цікаво скину архів html з ним нашого чату.І хопа дивлюсь чату вже нема, думаю добре що забекапив лол.podmigxxx

    P.S-не розрахувався, аргументував типу як зробиш роботи, я тобі все разом на біток, (я попросив куну) скину, бо розумієш там відсотки втрачати на комісії ітд.Думаю ну ладно раз такий бідовий магазин і тих пару грн на завдатку боїться загубити, я з горем пополам погодився працювати.НО ТЗ НЕ БУЛО, а тільки купа повідомлень типу здогадайся сам що мені від тебе потрібно!


    Не інтро: вернемось до того часу коли прийшло повідомлення в тг від CrocoDealer Support, ну апруфнути ж потрібно:
    upload_2022-6-26_23-54-52.png
    upload_2022-6-26_23-56-8.png
    upload_2022-6-26_23-57-28.png
    upload_2022-6-26_23-58-21.png

    upload_2022-6-27_0-1-10.png upload_2022-6-27_0-3-48.png

    upload_2022-6-27_0-4-11.png
    upload_2022-6-27_0-5-41.png
    upload_2022-6-27_0-7-45.png

    далі прикріпляю ссилками на облако, ля там стільки тексту в чаті, що його читати важко не те що робити:


    потім в мене не було світла війна ж лол, таке буває, і він рішив зробити свій дизайн який кардинально відрізняється від його прикладів стилістики, ну молодець чє він:



    потім він починає трохи розуміти що потрібно давати чітке ТЗ (коли немає ТЗ результат хз):




    тута знову до халєри текста просто словесний понос, я пропускаю ці скріни, як і вище

    CrocoDealer Support

    Давай выполнишь братишь заказик я тебе до 1го числа хочу заплатить полностью за весь заказ

    01:59
    куна код сделаю для тебя лично )


    01:59
    Только сделай пушечку в ближайшие дни ) -лол


    Я виконав 1. пункт зі списку, але перед цим я ще робив дизайн який йшов не тестове завдання шефу чи що там, пздц ці мутки закумарили я вам отвічаю:
    Самий перший дизайн по його прикладу стилю із стандартним їхнім шрифтом Myriad pro, який є по змовчуванні у Windows лол.:


    А тут останній який я зробив 1. пункт із списку:



    І потім зовсім шле інше наповнення, ну я логічно його запитую що це за текст і чи це правки по цьому виконаному пунктові 1.

    і далі замість того щоб пояснити на мої запитання, ну всяке ж буває коли загружений роботою, він дада ітд.Перед цим ще була купа тексту-stenaxxx

    Тако читаєш ото все що він пище і просто мозги плавляться в некомпетентності просто пояснити:

    Просто дублює бєса гонить, пояснень структурованих аж цілих я вибив 3 пункта про які вище розписав, і то він розказує що я типу вимахуюсь ітд.Fool45543

    І тут там десь він видаляє чат в тг та блокуєbazarxxx

    Ще раз P.S.
    Для приклада, останній дизайн на форумі мені номан 1 повідомленням описав що йому потрібно, і зі всім наповненням яке має бути в дизайні.
    Ціль цієї писанини по суті бесцільна, мені їх подачки у вигляді тих пару баксів не потрібні, а пишу для того щоб всі бачили які є поплавки в саппортах.
     

    Вложения: