1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

❤ Меф ✓про мефедрон на Українській, |А|Т|Б|шоп™

Тема в разделе "Отзывы, трип репорты", создана пользователем ochevidnoe zlo, 20/11/22.

  1. TS
    ochevidnoe zlo

    ochevidnoe zlo ветеран космических полётов

    Регистрация:
    30/6/20
    Сообщения:
    15.474
    Карма:
    404
    Репутация:
    382
    Оценки:
    +6.262/29/-55
    Діло було зранку,якогось там числа,писала пошта нова,якась там посилка біля мого дому,мутю остатки мєлочі на посилку і в 12:ОО по Києву той "стейлс" в моїх Кривих руках.Оформлення таке собі,за істочник їжі дякуєм!
    Кароче , менше води , більше натхнення на цю тему. 20221120_150213.jpg

    Перша дорога в 12:10 ( має бути фото ¹)
    108120636f998824c26.jpg

    - Якщо перебити все в кульку і подивитись на ту трасу не поважно,моно недодуть. Начальний ліфт не тяжкий но ЗА 10 минут все в світі змінилось.Пришла ера горечі в горлі,той самий гидкий вкус коли кажеш " мяу " . Сіла на "картани",приліпла і заліпла на хвилини три,все було прекрасним,як і прихід Ейфо в Моралі а там і " стім " був дуже довго.Від занімівшого горла кривляю мордяку,думала все це обратно на вулицю спустити, припудрила блін носик але чз всі трапєзи дотягую все в себе. Тут непонятний момент "в горлі послєвкусіє теплого мєнтола", тіпа як капсула в Вінстоні,голуба ментольна але то були сахарні кристали.Все-таки не вивезла і опустошаю слизисту,слюной пробувала вкус перебити тай осталась не довольна своїм рішенням юзнути це.Коли нічого позитивного не добавились,це може бути легка мазаніна по всьому днк тіла або той негатив в горлі пропав.По першому запису тріпа мене шось вштирило сильно але не довго тіло моє веселилось,єлє двигалась і в голові шторм,аааа то мене "вроді напирає". Ля, чілю дальше на кортах, мабуть упоротость ловила, кривлялась,вже гребе мінімально, моторчик мій брав адський розгін всім хана і якась діч, заліпаю в шось і мене той інний автозаліпон мазав,було таке колись під лізером і ефіром.

    Увага!! Пройшло двадцять п'ять хвилин

    плато теж з'являється але слабо,фухкала мару раз і мені було казково від цього. Із-за невкусного входа я давала спротив Щєлкуну.Як обично під мєфом муражить, ловилась волна кайфачини від стежини, наміняло на мій голос, звук Блаженного еффекту, тут і почався пропуск.Мене ускоряло як амф але крило не тільки від способу утілізації кулька а і від Запаху пакета.Наче духи якісь"мяу" на мєфових парах.Рішила пройтись, погратись з тактільним дотиком, остатки від ліфта ше були і орала з свого друга довбойоба, заліз тоді на забор, зверху дивився вниз і шукав Верх.

    12:50 Приймаю рішення припудрити ніс
    фото²

    міняю дороги ніздрями, вжух,фєх і дую напас тгк. 20221120_155540.jpg В носу зібрався лютий армагедон, роблю глибокий нюх і в очікуванні другого, повторного початку дії ефекта я кривлялась з горя горечі і в добавок чєлюха завелась.Пропустимо тяжкі моменти з тріпа, рішаюсь втянути все за раз в себе,мееееегаа шмиг.

    13:15-помню тяжко йшлось мені

    коли тіло під кайфом а душа в блаженному відпочинку,тяжко культурно описати це.Нагрібало повторно з першого юза і в якійсь мірі сильніше.Там я подумала може на хвилин тридцять повтичу в мазаніні але ні.Було казково,уютно і упорото але з іншою дією ефекта,не то, слабко.Поки ліфти туди-сюди гасали,моє тіло спокійне но в тому моменті катилась параноя,від горькоти кайф не ловиться і фу,це не ізмєна.Походу за приход харе писати,якась ще нова хвиля,фуууух я слоуууумммо в скорості х2 відео.

    13:30 - Прокурені голоса

    Зробила круг по набережній, зустріла ще другана, тири-пири,всі дули а для другана мєфєдрон Різкий, каже всьо залетіло як діти в школу і вшмигує.Тоді ми вдвох по кецику ріпіжнули.Після дев'ятої хвилини каже"фу, приплив,тунц танц"тай присів,ну постоїм трохи, потупили.Мдаа, по його мордахі замітно мені що він під кайфом, йде і губки свої облизував.

    14:05 - пост ефект класна тяга на дивне плато

    через свій смішний сміх я виригала фуууух що добавило в мені скорості,шо за нахєр? Пропускало тоді, кричу і недовольствую, сушило мене добряче і хотіла жуйок і води для щастя.Друган ще вражений з тої нитки яка була "відсіяна" і його туліт ще. За дві години спад¹ точно був, цигарки улітали по кд.На таймері три години дня, мені скучно,стоплю таймер.

    15:15-18:40
    - Встелила ще по одній,друган опускає колпак і чує він що йому вже фіаско.Мені вау ефекта не всипало, нічого цікавого,ми заліпли в фільм " бед тріп " .


    18:40 - доїдаю остатки.

    Висипаю все з кулька,рву його на рускій флаг,чухаю стінки, перебиваю цей мефедрон в сахарну пиль і при першій готовності різко налітаю на свій телефон.Кабіна моя репіла,соплі підійшли потім.Шторм мого нутра як перший з яркого ефекта.Агрєсівно по опиту мусолю нос і роблю мєга шмиґ,брр аж холодок побіг в мені.Фу холодно,губа не дура а дрожить,Уманський лімонадік спас від Ліфта.Бєгу на спідах в туалет,обратно слабо мазало,не було такової хуйні яку дає мефедрон.В холод не просто мене потянуло,в кімнаті дуже жарко а мені холодно.На вулиці задивилась на майже живу тачку, бачила якусь візуалізацію,лол.Вісім хвилин прошло,я знову спокійна,питалась тріпанути, все файно.

    Дую напас в 18:55


    Тяжко встояти на місці,шось хоботило мене,текст ставав менше в попиткі нормально прочитати щей з новим втиком об'єкт який я моніторила ставав нереальні гарним.Полетіла на кухню,звідти через п'ять хвилин,всі на місці.Нарко оп'яніння по щелчку, коли я захочу.Взагалі крило в доганяйки перших юзів але сильної трухановки я не поняла.Ну половлю кайф від щєлкуна,фас.Піднялась тяга робити вечірній обзвон своїх любімок але то був хєровий хобот.

    19:30 - замуражило з кабіни аж по самі п'ятки

    температура піднялась,горку по дорозі додому я на ізі вийшла но після фіз заняття більше хотілося посидіти і курити цигарки.

    21:35+ я була вже дома, пам'ятаю мене дико кумарило спати,в різних гостринках,наслаждаюсь запахом рідини яка таранить мою слизисту та і ті остатки в носі були ще в дорозі. Не довго нюхаючи мефедрон,замічаю психологічний пропуск телепорт в не тріпі, кажись усе. Заснула.


    УТРО наступного дня . Отходяк так
    ий собі,мутний,самопочуття таке собі, сіре і мутне.Багато просто заліпала.


    В И С Н О В О К
    Мєф є мєф але не правильний якийсь, тіпа дає ефект але не той,та і остання дорога "паяла" мене нормально так і довго,дія ефекту ПІСЛЯ прийому, десять хвилин. Соль не є мєфом!!! МЄФ НЕ ДАЄ СКОРІСТЬ!

    Мій толєр к мяу - Нормальний, Кростолл : в нормі,чисті, не так багато до цього кулька

    ссылка на ветку
     
    Последние данные очков репутации:
    JG13: 1 Очко 20/11/22
    jjjj4444: 1 Очко 21/11/22
    • Мне нравится Мне нравится x 5
    • Информативно Информативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
    Последнее редактирование: 20/11/22
  2. TS
    ochevidnoe zlo

    ochevidnoe zlo ветеран космических полётов

    Регистрация:
    30/6/20
    Сообщения:
    15.474
    Карма:
    404
    Репутация:
    382
    Оценки:
    +6.262/29/-55
    • Полезно Полезно x 1
  3. МiFodiЙ

    МiFodiЙ Banned Banned Пробы не давать

    Регистрация:
    19/3/21
    Сообщения:
    65.499
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.107
    Оценки:
    +18.550/38/-95
    Не отписан трип:
    5
    • Спасибо Спасибо x 1
  4. jjjj4444

    jjjj4444 Banned Banned

    Регистрация:
    7/6/20
    Сообщения:
    4.830
    Карма:
    434
    Репутация:
    834
    Оценки:
    +4.658/15/-22
    отличный репортаж
     
    • Спасибо Спасибо x 1
  5. jon3volta12

    jon3volta12 Хорошо известный

    Регистрация:
    28/7/22
    Сообщения:
    2.834
    Карма:
    283
    Репутация:
    237
    Оценки:
    +4.019/8/-9
    Вельмі добры трып-рэпартаж. Вось ты сябе не беражыш. Міру мір.
     
  6. ДухастВячеслааович

    ДухастВячеслааович Активный

    Регистрация:
    25/8/23
    Сообщения:
    472
    Карма:
    124
    Репутация:
    23
    Оценки:
    +119/1/-3
    цікаво написано,файно :)
     
Загрузка...
Похожие темы - ✓про мефедрон Українській
  1. fuckTUS
    Ответов:
    2
    Просмотров:
    63
  2. nittkie
    Ответов:
    9
    Просмотров:
    228
  3. vionika
    Ответов:
    74
    Просмотров:
    1.530
  4. Tumann
    Ответов:
    15
    Просмотров:
    1.424
  5. trippyboy1992
    Ответов:
    21
    Просмотров:
    1.556