1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

Народ, нужен совет от бывалого курьера или просто шарящего человека.

Тема в разделе "Курилка Украина", создана пользователем Мутный штрих, 27/9/20.

  1. TS
    Мутный штрих

    Мутный штрих Не покупай у меня!

    Регистрация:
    4/4/18
    Сообщения:
    13
    Карма:
    38
    Репутация:
    -1
    Оценки:
    +4/0/-1
    Суть собственно вот в чем-хотелось бы услышать дельные советы относительно того, какие варианты тайников для кладов можно придумать, что бы зимой прикопов не делать и по подоконникам не шарить. Я имею ввиду не места для кладов, а именно какие то примочки-а ля нашпиговать внутрь перманентного маркера товар и потом уже скинуть его в удобном и доступном месте для клиента. Просто некоторые идеи есть то, но реализовать и поставить на поток их весьма геморно... Заранее благодарю всехbravoxxx
     
    • Мне нравится Мне нравится x 2
  2. Rak

    Rak Солєвой Раста Banned

    Регистрация:
    25/2/18
    Сообщения:
    2.418
    Карма:
    334
    Репутация:
    642
    Оценки:
    +3.761/20/-54
    Ну дивись я коли цією фігньою рік займався то може й 1700-2000 кладів зробив, ненаходи були але там 5-6 бувало трохи більше раз 9 - раз 8 на 80-100 кладів, бувало й 2-5, ніколи в мене не було щоб все 100% найшли ну адекватний опер це розуміє хз цеж така робота що й клієнти пиздять часто про ненаходи а насправді все ок, тому - якщо твій приймач кладів - зразу починає вимагати та напрягати і штрафами розкидатися або там фото галарею вимагати з ракурсів різних - шли його нахуй в голові, дороблюй партію і зливайся - головне це твоя безпека а адекватних - найти не так тяжко, зараз навпаки курєри біля керма. Ну і дебільні клади тоже не роби, не спіши та не нервуйся як ніндзя телефоном розмиті фото швидко клацнувши - це викликає підозру- плавно та спокійно роби все - акуратно - не махай головою - очима рухай з кута в кут по горизонті. У нас не Канада та не Сибір де все в Листопаді вже в льоді і розмерзається Весною - якщо шоп не пиздюлька з барахолки що продає по 20 кладів в місяць а має клієнтну базу то і прикоп в снігу 1-2 метри від дерева не на прохідній частині двору чи парку - 5-10см вглиб це норм варянт.

    Часто в нас болото і прикоп у парку - все то саме щой завжди - ще краще бо земля не суха, єдине що якщо склад тобі жовті, червоні, сині та яскраві закладки присилає - перемотай у білу, чорну, сіру ізи - закупися ними, бо склад далеко не завжди має досвід курєра. Плануй при денному світлі зробити, бо темніє скоро - а фотки коли на дворі темно це майже завжди хуй в чоло клієнту.

    Шпари, камяні роздовбані паркани, заброшки та між цеглою - все тоже норм.
    Купи канцелярські кнопки з подовшою голкою - обмотай сірою або чорн ізо закладку - проткни її щоб голка вилізла - до дерев на гілки причипи десь у парку чи між корою та гілкою.
    Якщо опт клад робиш там 10-20г - зазвичай я такі під когось робив - то купити можна бинт гіпсовий - такий як обмотують поламані кості - вимочити у воді з закладкою потім він затвердне - кинути його десь між сміттям під каміння (тільки памятай що клієнт тоже може бути підер-чайка та почати шукати навколо похожі такі бинто-закладки), його тоже непогана ідея сфоткати бо клієнти інколи ніфіга крім ізоленти шукати не вміють..
    Магніти - завжди працюють, тільки памятай що сніг вода капає - в труби чи ринви де може злити може непроконати як літом..
    В пластилін білий чи такий що малих дітей не попре піти забрати - можна кімінці-закладки робити, легко кріпити та пристосовувати.



    Незнаю не сказав би що Зимою якось дуже було інакше 90% часу, вбільшості навіть легше - літом буває земля тверда як камінь - вже найшов місце а вона не лізе і все - палишся грибеш - нервуєшся. А якщо на дворі дійсно сильний мороз і земля замерзла ну то один з варянтів зверху тоже проконає чи кнопка чи магніт чи в сніг просто - але не будь Валєрою і на кожне дерево на гілку чіпляй їх як на конвеєрі.. В таку погоду краще дома сидіти підеш за 2-3 дні.

    Можливо й білшість а то й все знаєш але якщо ні якось пригодиться, не накручуй себе, не біжи від патрульної машини - в них 3-5 місяців тренування й стажу - такі самі люди - думки вони читати не вміють, я не один раз з 50-120 кладами попри них проходив спокійно. 90% кладменів - ловлять тому що вони панікують і різко міняють сторону куди йдуть чи тупо тікають, або нервують - от приклад типічного Васі -


    Бачить патруль - кудись підтюпцем біжить а що робить, куди біжить від машини по рівній дорозі, ще й радий старатися - затримали його як трафаретчика - а він їм подарунок вручив - хлопці а ще я ж цілу ніч ще й клади робив - й го показувати де, а на собі наркоти ж немав.. Зловили то зловили - але й глупість рокову зробив, поліція це не друзі яким покаєшся і вони допоможуть - в них ціль як найбільше найти доказів проти тебе щоб в суді тебе запакували - та в новинах 2 хв посвітитися які вони ж молодці.
     
    Последние данные очков репутации:
    Masterflom: 1 Очко 24/10/20
    • Информативно Информативно x 1
    Последнее редактирование: 28/9/20
  3. TS
    Мутный штрих

    Мутный штрих Не покупай у меня!

    Регистрация:
    4/4/18
    Сообщения:
    13
    Карма:
    38
    Репутация:
    -1
    Оценки:
    +4/0/-1
    Ну информация интересная и полезная, но большинство из этого уже взял на вооружение, а вот с гипсом и пластилином идея хорошая и буду пробовать. Спасибо большое за инфу☺️
     
  4. Rak

    Rak Солєвой Раста Banned

    Регистрация:
    25/2/18
    Сообщения:
    2.418
    Карма:
    334
    Репутация:
    642
    Оценки:
    +3.761/20/-54
    Ще є жуйка - але це вже взагалі рівень "Сольовий Параноїк James Bond кладмен" запхав 4-5 пластинок в рот - розжував - закладку в жуйку руками завив, або взагалі в рот для супер секретного кладування - язиком обвив закладку жуйкою добре в роті - підійшов до місця потрібного - виплюнув жуйко-закладку туди - сфоткав - взагалі шанси що хтось жуйку ту підбере звідти чи спалить такий спосіб кладу 0%, єдине що мало кому сподобається така закладка коли зрозуміють що то насправді таке Sick656556363roflxxx
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  5. TS
    Мутный штрих

    Мутный штрих Не покупай у меня!

    Регистрация:
    4/4/18
    Сообщения:
    13
    Карма:
    38
    Репутация:
    -1
    Оценки:
    +4/0/-1
    Пх
    Пхах, та да) но сам по себе вариант весьма не плох)
     
  6. SpeedBurito

    SpeedBurito Не выполняю договорённости Banned

    Регистрация:
    27/3/18
    Сообщения:
    1.392
    Карма:
    304
    Репутация:
    308
    Оценки:
    +2.683/31/-48
    В пачку сиг вес, в снег кинул и норм
     
  7. Nekron

    Nekron Хорошо известный

    Регистрация:
    17/9/20
    Сообщения:
    1.171
    Карма:
    204
    Репутация:
    127
    Оценки:
    +1.092/35/-28
    Бро вот тебе совет как прикопы не рыть и клады непременные с виду но процент ненаходов кстати упадёт)
    Изо в обёртку от канфеты замотал (если в снег ложить то желательно из под барбариса или типа того, где цвет хорошо заметен на фоне снега)
    Хорошо замотал и ложишь под снег аж у основания небольших тоненьких деревцев. Такие не шкурят, только старые могут шманать, ориентиром такое деревцо хорошим служит и клад не трудно найти так как обертка в касание снимается)
    Доп защита стафа, подняв такой клад он меньше бросается в глаза людям в отличии от изоленты(поднял барбарис) В общем пробуй)
     
  8. LoveDeepHouse

    LoveDeepHouse Местный житель

    Регистрация:
    16/3/15
    Сообщения:
    5.427
    Карма:
    434
    Репутация:
    925
    Оценки:
    +5.354/16/-12
    Не нужна тебе такая работа парень, уже пора отходить от таких методов работы!
     
  9. RC Spirit

    RC Spirit Постоянный

    Регистрация:
    27/2/19
    Сообщения:
    317
    Карма:
    174
    Репутация:
    76
    Оценки:
    +867/2/-2
    Кстати да! Очень дельный совет!
    Обертки конфет, кофейные стаканчики, пачки из под сигарет и прочее... но все равно, такие клады расчитаны на то, что пара дней и их снял покупатель. И за погодой нужно следить... если сегодня снегом замело, то завтра может дождь весь снег съесть... а соответственно и клады на виду окажутся
     
    Последние данные очков репутации:
    kaaac9k: 1 Очко 24/10/21
  10. Nekron

    Nekron Хорошо известный

    Регистрация:
    17/9/20
    Сообщения:
    1.171
    Карма:
    204
    Репутация:
    127
    Оценки:
    +1.092/35/-28
    Это да. Но я за обертки писал потому что они имеют преимущество в сравнении с стаканчиками и пачками сигарет... Я знаю что в любой пачке сигарет лежащей на улице может находиться клад, так же и со стаканчиками и со всем приметным что обычный человек не заметит но мы обратим внимание... Если бы я имел цель искать чужие клады я бы проверял все упаковки из под сигарет, стаканчики, скомканные кульки и ТД. Ихне так много и проверить каждый не особо трудозатратно, времени тоже не так много нужно. Но я бы не стал никогда искать возле тонких деревцов так как место не популярное в отличии от уже старых деревъев где обычно прячут. И сколько из вас хоть раз нашли чужой клад подняв обёртку от конфеты? Я тоже ни разу так не делал и не слышал о таком... )
     
  11. RC Spirit

    RC Spirit Постоянный

    Регистрация:
    27/2/19
    Сообщения:
    317
    Карма:
    174
    Репутация:
    76
    Оценки:
    +867/2/-2
    Мне чужого не нужно, я свой забираю и все, даже если и заметил бы, прошел мимо, и все...
    Вообще, лучше всего просто в каких то не людных местах кидать, и все... и все четко будет)
     
  12. huawei84

    huawei84 Не покупай у меня!

    Регистрация:
    29/3/21
    Сообщения:
    7
    Карма:
    38
    Репутация:
    0
    Оценки:
    +4/0/-2
    Главное не накидывать клады в одной посатке и чериз каждый 10-метр как это зделали у нас всю посатку перикопали чайки.
     
Загрузка...