1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

⛄ Мет Відгук про найкращий метамфетамін від AMAZON

Тема в разделе "Отзывы, трип репорты", создана пользователем XopmoH, 19/11/22.

?

А ви вже пробували мєт від AMAZON? І як вам?

  1. Пробував, мєт як мєт

    0 голосов
    0,0%
  2. Пробував, мєт просто супер

    2 голосов
    40,0%
  3. Пробував, не сподобався

    0 голосов
    0,0%
  4. Не пробував, але планую

    0 голосов
    0,0%
  5. Не пробував і не буду

    3 голосов
    60,0%
  1. TS
    XopmoH

    XopmoH Не покупай у меня!

    Регистрация:
    19/6/21
    Сообщения:
    5
    Карма:
    38
    Репутация:
    4
    Оценки:
    +9/0/-0
    Посилання на магазин: https://www.legalizer.vip/threads/amazon-амф-альфа-шишки-Найкращій-магазин-у-твоєму-місті.446964/
    Речовина: метамфетамін рацемат
    Толер: давно потрібно збити…
    Вік: 26 років

    ТЕКСТ ВІДГУКУ
    По-перше дуже сильно вибачаюся перед продавцем, так як цей відгук про його чудовий продукт метамфетамін я мав написати ще місяць назад. Чесно я був здивований, коли продавець сам мені написав і запропонував дати на пробу 0.25г цього продукту взамін за відгук.
    Замовлення я знайшов без проблем, воно було закріплене в резиновому колесі звичайною гострою скріпкою. Місце також чудове, безлюдне, можна було хоч годинами там шукати замовлення не хвилюючись за свою безпеку. Але я замовлення зняв буквально за 30 секунд. Погано лише що погода була дощова, перед тим як знайшов скріпку достав з колеса трохи болота… Але то фігня якщо чесно)
    Потім я прийшов додому і з нетерпінням почав зривати акуратно намотану ізоленту з пакетика з продуктом, так як метамфетамін дуже давно не пробував, бо для Вінниці цей продукт дійсно рідкість. Готовий поспорити що крім amazon‘а цього продукту в Вінниці більше ніде не знайдете. І взагалі респект продавцю за те, що крім звичайного амфетаміну він радує покупців такими унікальними і хорошими по якості продуктами як метемфетамін та амфетамін боргідрид (останній я взагалі полюбив, цей продукт не те що в Вінниці, його навіть відправками мало де знайдеш).
    Після того як я розмотав пакетик мене дійсно здивувала кількість продукту, там і без вагів було очевидно що його швидше всього навіть більше ніж 0.25г.
    І я з нетерпінням насипаю невеличкий «тротуарчик» цього продукту… Коли його кришив зрозумів що це якісний DL-рацемат метамфетаміну виготовлений з використанням йоду. Продукт виглядав як невеличкі камінчики, трохи вологоваті (це нормально для даного продукту), які кришилися неначе звичайний лід який полежав в снігу…
    І я з нетерпінням втягую в ніс акуратно викладений «тротуарчик»… Тротуарчик тому що дорогою це не назвеш, дійсно трохи всипав… І я відчув майже моментально прилив сил і в двічі, а то й втричі більший прилив ейфорії та емпатії. Не було ніяких хвилювань, всі проблеми забулися і весь світ став таким чудовим і люди такими хорошими, що хотілося стати і кричати від радості, кричати як я люблю цей світ і всіх навкруги. Але радує що утримався, бо поліцейські напевно не зрозуміли б цей жест доброти))) Потім я вирішив попрацювати, роботи в мене завжди вистачає і потрібно щоб голова завжди була на місці так як я програміст, і як кажуть «код писати, не мішки носити», тому що для цього дійсно потрібно свій мозок використувати на повну. І під цим продуктом я вам скажу це чудово виходило. Через 5-6 годин хоч і дія продукту ще була на вистоті я вирішив догнатися, знюхав ще невеличку дозу цього продукту. І робота пішла ще краще))) Доречі рекомендую купити різних соків і фруктів, разом з цим продуктом вони заходять просто чудово, таке відчуття що п‘єш не просто сік, а сік щойно вижатий з усіх кольорів веселки; і таке відчуття що їсиш не просто ківі куплене в АТБ, а ківі щойно зірване з дерева, яке повністю доспіло і яке прямо «тато всім ківі в світі».
    В загальному цих 0.25г мені вистачило на 2 дні, і якщо чесно я був дуже здивований що навіть коли він закінчився не було ніяких неприємних відходняків, які я зазвичай завжди відчував після вживання метамфетаміну. Взагалі я б сказав цей мєт ПРОСТО ТОПЧИКmmmmxxxbravoxxx, так як його дія на висоті і побочки мінімальні. І це враховуючи мій толер від амфетаміну, який давно потрібно трохи збити!)
    І якщо чесно сам продавець всім продавцям продавець, ніколи з ним проблем не було і взагалі як людина він класний) Це відразу ввдчувається при спілкуванні. І я впевнений, що навіть якби колись сталася б якась проблема з замовленням, продавець її відразу вирішить) І якщо чесно соромно перед продавцем, що так затягнув цей відгук, просто дійсно продукт бомба і хотілося описати його якнайкраще, а через особисті справи не знаходив на це часу. Якщо чесно зараз я взагалі їду в автобусі (тому і час є) і пишу цей відгук під дією амфетаміну боргідриду амазон шопа) Хоча мєт я декілька разів також після цього в нього брав і нарікань по якості взагалі немає!)
    P.S. Залишаюся ще винен продацю відгук про його амфетамін, але напишу його трохи пізніше (швидше всього коли знову буду десь в дорозі і зможу спокійно описати повністю також чудовий продукт - амфетамін від найкращого продавця - амазона)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 2
  2. eric31

    eric31 КИДАЛА Banned

    Регистрация:
    20/9/17
    Сообщения:
    30.834
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.104
    Оценки:
    +6.732/37/-64
    Хороший трип
     
  3. eee22

    eee22 Местный житель

    Регистрация:
    18/12/19
    Сообщения:
    12.687
    Карма:
    384
    Репутация:
    194
    Оценки:
    +5.308/5/-11
    Хороший Трип бро. Рецемат делается по другой схеме, без псевды и йода
     
  4. jjjj4444

    jjjj4444 Banned Banned

    Регистрация:
    7/6/20
    Сообщения:
    4.827
    Карма:
    434
    Репутация:
    834
    Оценки:
    +4.656/15/-22
    отличный отзыв по делу расписано
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  5. opgtemshik7777

    opgtemshik7777 Отламываюсь Пробы не давать

    Регистрация:
    1/11/21
    Сообщения:
    1.661
    Карма:
    254
    Репутация:
    255
    Оценки:
    +1.488/1/-6
    если б оформление сделал бы с таймингами вообще б цены не было!
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  6. nittkie

    nittkie Мощный Нитка Banned Тестер УГТ

    Регистрация:
    23/2/17
    Сообщения:
    20.379
    Карма:
    484
    Репутация:
    2.954
    Оценки:
    +25.724/104/-484
    Та не пасиблл не употреблял не продавал и никогда не буду)

    Отзыв пойдет
     
  7. xrxpAbitch

    xrxpAbitch Banned Banned

    Регистрация:
    1/9/20
    Сообщения:
    202.429
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.777
    Оценки:
    +22.979/67/-72
    Нормально отписал
     
Загрузка...